Bebeğinize Fransız Kalın! PDF Kitap Özeti

  • 27 Mart 2017
  • 489 kez görüntülendi.
Bebeğinize Fransız Kalın! PDF Kitap Özeti

Bebeğinize Fransız Kalın! PDF Kitap Özeti

Bebeğinize Fransız Kalın! PDF Kitap Özeti

Amerikalı gazeteci Pamela Druckerman tarafından kaleme alınan ve ilk baskısı büyük ilgi gören kitap Bebeğinize Fransız Kalın! pek çok kitapçıda satılmaya devam ediliyor. Genç kadın, gözlem yaptığı deneyimlerini bu kitap sayesinde okurlarla paylaşıyor.

Fransız bebeklerin haşlanmış sebze yemeyi sevdiklerini, ebeveynleri bir yerde oturup sohbet ederken hiçbir şekilde huzursuzluk yaratmadıklarını, gece boyunca hiç uyanmadan uyuduklarını fark eden gazeteci, bu kitabı yazarken gördüklerinden ve Fransız usulü çocuk yetiştirmeyle ilgili öğrendiklerini kitabında kullanıyor.

Amerika’da basılmasından kısa süre sonra en çok satan kitaplar arasına girmeyi başaran bu kitap, ebeveynlik konusunda yeni bilgiler edinmeyi seven okurları bekliyor.

Kitabın Diğer Özellikleri

Gün yayıncılık tarafından basılan kitap 344 sayfadan oluşuyor. Dijital platformlar üzerinden kredi kartıyla ya da havale yoluyla da satın alınabilen kitabın satış fiyatı 21,90 lira olarak belirlenmiş durumda.

Bütün ebeveynlere rehber olacak bu kitap sayesinde daha mutlu bebek yetiştirmek mümkün oluyor. Üç çocuk büyütmüş olan yazar, kitabın bazı bölümlerinde çocuklarını büyütürken yaşadığı olaylardan da bahsediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ