İş kuracaklara ve evleneceklere faizsiz kredi verilecek.

Bursa’nın Gemlik İlçesi’nde düzenlenen TOGG batarya üretim tesisinin temel atma törenine katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada gençlere, evleneceklere seslendi. Evlenecek gençlere destek verileceğini söyleyen Erdoğan, “Gençler, evliliğe karşı durmak yok. Siz bu LGBT’cilere bakmayın. Bu CHP LGBT’ci, İyi Parti LGBT’ci, HDP LGBT’ci. Cumhur İttifakı, kutsal ailesiyle bu yolda yürüyor” ifadelerini kullandı.

EVLENECEKLERE, İŞ KURACAKLARA KREDİ

Evlenecek gençlere ve iş kuracak gençlere seçimden sonra faizsiz kredi desteğinin verileceğini, bunun için aile ve gençlik bankasının kurulacağını söyleyen Erdoğan, “Bunun yanında girişimci gençlerimizin de yanında olacağız. Gençlerimizin bu noktada gönül huzuruyla yuvalarını kurabilmeleri için 2 yılı ödemesiz, 48 ay vadeli, 150 bin lira faizsiz kredi vererek evliliklerini teşvik edeceğiz”

VERGİSİZ CEP TELEFONU VE BİLGİSAYAR

Üniversiteye yeni başlayacak gençlere bir kez vergisiz cep telefonu ve bilgisayar alabilme fırsatı sunulacağını söyleyen Erdoğan, “Üniversiteye yeni başlayan gençlerimize bir kez vergisiz cep telefonu ve bilgisayar alma hakkı tanıyoruz. Ailenin huzurunun önemli bir unsuru olarak gördüğümüz istihdamı güçlendirmek için her haneden en az bir kişinin işe girmesini sağlayacağız” dedi.

BAŞVURU

Başvurular seçimlerden sonra başlayacak.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ