Homo Deus: Yarının Kısa Bir Tarihi Kitap Özeti

  • 11 Mayıs 2017
  • 169 kez görüntülendi.
Homo Deus: Yarının Kısa Bir Tarihi Kitap Özeti

İsrailli bir tarihçi olan Yuval Noah Harari tarafından yazılan ikinci kitap olan Homo Deus: Yarının Kısa Bir Tarihi okurlara oldukça şaşıracakları bilgiler vermeye devam ediyor. İlk kitabında da insanlığın başlangıcıyla ve gelişmiş insanın alışkanlıklarıyla ilgili ilginç bağlantılar kuran yazar, aynı üslubu bu kitabında da kullanıyor.

Kitapta, anatomik ifadeler ve yerleşmiş bazı kavramlar dışında terimlerin yer almaması kitabı kolay okunabilir hale getiriyor. Konuyla ilgili herhangi bir bilgisi olmayan ya da ilk çağlardaki yaşayışa ilgi duymayan insanların bile ilgiyle okuyup anlayabileceği bu kitap, yazarın ilk kitabıyla tanınmasının ardından okurlarla buluşuyor. Çoğu insanın çok düşünmediği noktalara odaklanan bu kitapta pek çok sorunun cevabı bulunabiliyor.

Kitapla İlgili Diğer Bilgiler

Kitap 2016 yılında Kolektif Kitap tarafından basılmaya başlandı. 456 sayfadan oluşan kitap, 25,84 liraya satılıyor. Pek çok kitapçıda ve dijital platformların çoğunda bulunabilen kitap, okurların bakış açısını genişletiyor. Kitabın tamamını okuyan okurların, olaylara daha geniş bir pencereden bakabilmesine katkıda bulunan kitap, çok sayıda kişi tarafından satın alınıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ