Ugh! Kitap Özeti

  • 10 Mayıs 2017
  • 80 kez görüntülendi.
Ugh! Kitap Özeti

Uzun süredir kitapçılarda bulunamayan kitap, 2017 yılında tekrar okuyucularıyla buluşuyor. Usta çizer ve karikatürist Metin Üstündağ tarafından kaleme alınan kitapta, insan hayatının nasıl bir anda geçip gidebildiği konu alınıyor. İnsanların bir davranışı yapmaya ya da bir fikri hayata geçirmeye karar verdikleri anda, ertelemeler yapmamaları gerektiğinin üstünde duran kitap mizahi bir dil kullanılarak örülüyor.

Kurgusal bir konuya sahip olan kitabın geneline, gerçekçilik ögesi hakim oluyor. Pek çok dergide çeşitli yazılar yazmış ve çizimler yapmış olan yazar, sanatın pek çok türüyle ilgili olduğunu bu eserle de göstermiş oluyor. Çok sayıda okurun heyecanla beklediği kitap pek çok ortamdan satın alınabiliyor. Yazar, hayatla ilgili bildiklerini samimi bir şekilde okurlara aktarıyor.

Kitabın Diğer Özellikleri

2017 yılında tekrar basılan ve ilk baskısı Çınar Yayınları tarafından yapılan kitap 72 sayfadan oluşuyor. Kısa sürede bitirilebilir olması kitabın ince oluşundan kaynaklandığı gibi yazarın kullandığı akıcı dilden de kaynaklanıyor. Bütün okurların kendilerinden bir detay bulabilecekleri kitap, 9,12 liraya satın alınabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ